Logotyp m.st. Warszawy

Miasto Stołeczne Warszawa

A A A
Powrót do wyszukiwarki

Wyniki wyszukiwań

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 10.00 · BATALIONY „GUSTAW” I „HARNAŚ”
    Porządkowanie grobów żołnierzy Batalionów AK „Gustaw” i „Harnaś”
    Cmentarz Wojskowy na Powązkach

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 10.00 · UROCZYSTOŚĆ GŁÓWNA
    Spotkanie Powstańców Warszawskich z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą i Prezydent m.st. Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz
    Uroczystość nadania orderów i odznaczeń państwowych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
    Park Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego (wstęp z zaproszeniami)

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 11.30 · ŚRÓDMIEŚCIE · BATALION AK „KILIŃSKI”
    Złożenie kwiatów przed tablicą pamięci na ścianie szkoły
    ul. Górskiego 4

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 12.00 · PRAGA POŁUDNIE
    Objazd miejsc pamięci związanych z Powstaniem Warszawskim na terenie dzielnicy Praga Południe (tablic pamiątkowych i pomników), z udziałem kombatantów, władz samorządowych dzielnicy i harcerzy, połączony ze składaniem wiązanek.
    Urząd Dzielnicy Praga Południe, ul. Grochowska 274
    Tablice poświęcone pamięci Antoniego Żurowskiego oraz Bronisława Chajęckiego

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 12.00 · UROCZYSTOŚĆ GŁÓWNA
    Uroczysta Sesja Rady Miasta Stołecznego Warszawy
    Zamek Królewski, Sala Balowa

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 12.00 · ŚRÓDMIEŚCIE · BATALION AK „KILIŃSKI”
    Uroczystość przed pomnikiem Batalionu AK „Kiliński”
    pl. Powstańców Warszawy
    • Odegranie hymnu Rzeczypospolitej Polskiej
    • Przemówienia okolicznościowe Powstańców i burmistrza dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
    • Złożenie kwiatów

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 12.00 · BATALION „KILIŃSKI”
    Złożenie kwiatów na płycie pomnikowej poświęconej pamięci żołnierzy Batalionu „Kiliński”
    pl. Powstańców Warszawy

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 12.25 · PRAGA POŁUDNIE
    Objazd miejsc pamięci związanych z Powstaniem Warszawskim na terenie dzielnicy Praga Południe (tablic pamiątkowych i pomników), z udziałem kombatantów, władz samorządowych dzielnicy i harcerzy, połączony ze składaniem wiązanek.
    Kościół pw. św. Wincentego Pallotiego,
    ul. Skaryszewska 12
    Tablice pamięci żołnierzy VI Obwodu Armii Krajowej Warszawa Praga

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 12.40 · PRAGA POŁUDNIE
    Objazd miejsc pamięci związanych z Powstaniem Warszawskim na terenie dzielnicy Praga Południe (tablic pamiątkowych i pomników), z udziałem kombatantów, władz samorządowych dzielnicy i harcerzy, połączony ze składaniem wiązanek.
    Kościół pw. Apostołów Jana i Pawła ,
    ul. Kapelanów Armii Krajowej 2
    Tablice upamiętniające uczestników przepraw przez Wisłę w czasie Powstania Warszawskiego

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 13.00 · PRAGA POŁUDNIE
    Objazd miejsc pamięci związanych z Powstaniem Warszawskim na terenie dzielnicy Praga Południe (tablic pamiątkowych i pomników), z udziałem kombatantów, władz samorządowych dzielnicy i harcerzy, połączony ze składaniem wiązanek.
    Kościół pw. Najczystszego Serca Maryi,
    Pl. Szembeka, ul. Chłopickiego 2
    Tablica poświęcona pamięci płk. Tadeusza Schollenbergera

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 13.00 · WOLA
    Uroczyste złożenie kwiatów i warta honorowa w miejscu pamięci Zgrupowania „Waligóra”
    ul. Wolska róg ul. Młynarskiej

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 13.30 · PRAGA POŁUDNIE
    Objazd miejsc pamięci związanych z Powstaniem Warszawskim na terenie dzielnicy Praga Południe (tablic pamiątkowych i pomników), z udziałem kombatantów, władz samorządowych dzielnicy i harcerzy, połączony ze składaniem wiązanek.
    Park im. Obwodu Praga Armii Krajowej,
    Róg ul. Grochowskiej i ul. Podskarbińskiej
    Spotkanie Powstańców z władzami dzielnicy i zaproszonymi
    gośćmi w Parku im. Obwodu Praga Armii Krajowej. Po spotkaniu odbędzie się część artystyczna pod tablicą poświęconą żołnierzom i harcerzom 6/XXVI Obwodu Armii Krajowej Praga

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 14.00 · BATALION „GOZDAWA”
    Uroczysta zbiórka, złożenie wieńców, kwiatów i zapalenie zniczy na skwerze Batalionu „Gozdawa”
    ul. Sanguszki

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 14.00 · WOLA
    Uroczyste złożenie kwiatów i warta honorowa w miejscu pamięci Zgrupowania „Radosław”
    ul. Okopowa róg ul. Mireckiego

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 15.00 · BATALION „GOZDAWA”
    Uroczysta msza św. w intencji zmarłych i żyjących uczestników Powstania Warszawskiego z Batalionu „Gozdawa”, kościół o.o. Kapucynów,
    ul. Miodowa 13
    Po mszy uroczyste złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy tablicy Batalionu „Gozdawa” upamiętniającej Powstańców broniących barykady „Miodowa”, ul. Miodowa róg ul. Senatorskiej

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 16.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy
    ul. Przyrynek 2, pod pomnikiem mjr. Waleriana Łukasińskiego na terenie kościoła Najświętszej Maryi Panny
    ul. Freta, pod tablicą pamięci poległych żołnierzy w kościele św. Jacka
    pl. Krasińskich, pod pomnikiem Powstania Warszawskiego
    ul. Bielańska, pod tablicą pamięci walk na murach Reduty – Banku Polskiego
    ul. Senatorska, pod tablicami pamięci poległych żołnierzy w kościele św. Antoniego

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 16.30 · BATALION „GOZDAWA”
    Uroczysta zbiórka, złożenie wieńców, kwiatów i zapalenie zniczy przy pomniku ze znakiem Polski Walczącej – Kotwicy, Reduta Bank Polski,
    ul. Bielańska róg ul. Daniłowiczowskiej

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 16.30 · BATALION HARCERSKI „WIGRY”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy na grobie-pomniku Batalionu „Wigry” na skwer

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 17.00 · 3 BATALION PANCERNY „GOLSKI”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem na terenie Politechniki Warszawskiej
    ul. Noakowskiego

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 18.00 · BEMOWO
    Projekcja filmu Kanał w reżyserii Andrzeja Wajdy
    Multikino (Wola Park), ul. Górczewska 124
    (Uwaga: wstęp z za proszeniem. Liczba miejsc ograniczona). Więcej informacji: www.bemowo.waw.pl

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 18.00 · 3 BATALION PANCERNY „GOLSKI”
    Spotkanie przy tablicy pamięci przy Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej
    ul. Koszykowa róg ul. Lwowskiej

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 18.00
    Uroczysta polowa msza święta
    Plac Krasińskich, przy pomniku Powstania Warszawskiego

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 18.00 · ZGRUPOWANIE „CHROBRY II”
    Uroczystości z towarzyszeniem pocztu sztandarowego Zgrupowania „Chrobry II” – msza św., Apel Poległych, koncert
    Pl. Krasińskich

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 18.30 · 3 BATALION PANCERNY „GOLSKI”
    Msza św.
    Kościół św. Zbawiciela, pl. Zbawiciela

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 19.00 · UROCZYSTOŚĆ GŁÓWNA
    Apel Poległych
    Plac Krasińskich, przy pomniku Powstania Warszawskiego

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 19.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Msza św. w Katedrze Polowej Wojska Polskiego i Apel Poległych
    pl. Krasińskich

  • 31 LIPCA · PONIEDZIAŁEK · godz. 20.00 · UROCZYSTOŚĆ GŁÓWNA
    Koncert „Chłopcy z tamtych lat”
    Plac Krasińskich, przy pomniku Powstania Warszawskiego


Powrót do wyszukiwarki