Logotyp m.st. Warszawy

Miasto Stołeczne Warszawa

A A A
Link directs to english version website
Powrót do wyszukiwarki

Wyniki wyszukiwań

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 10.00 · UROCZYSTOŚĆ GŁÓWNA
    Uroczysta Sesja Rady Miasta Stołecznego Warszawy
    ZAMEK KRÓLEWSKI W WARSZAWIE, MUZEUM – SALA BALOWA

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 12.00 · PRAGA-POŁUDNIE
    Objazd pomników pamięci razem z kombatantami (klimatyzowanym autokarem)

    12.00 -Tablica poświęcona pamięci Antoniego Żurowskiego oraz Bronisława Chajęckiego, UL. GROCHOWSKA 274
    12.25 - Tablice pamięci żołnierzy VI Obwodu AK KOŚCIÓŁ PW. ŚW. WINCENTEGO PALLOTIEGO, UL. SKARYSZEWSKA 12
    12.40 - Tablice upamiętniające uczestników przepraw przez Wisłę KOŚCIÓŁ PW. APOSTOŁÓW JANA I PAWŁA, UL. KAPELANÓW AK
    13.00 - Tablica poświęcona pamięci płk. Tadeusza Schollenbergera KOŚCIÓŁ PW. NAJCZYSTSZEGO SERCA MARYI, PL. GEN. PIOTRA SZEMBEKA

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 12.00 · BATALION „KILIŃSKI”
    Złożenie kwiatów na płycie pomnikowej poświęconej pamięci żołnierzy Batalionu „Kiliński”
    PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY

    Uroczystości z asystą wojskową

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 13.00 · WOLA
    Uroczyste złożenie kwiatów, warta honorowa w miejscu pamięci Zgrupowania „Waligóra”
    UL. WOLSKA RÓG MŁYNARSKIEJ

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 13.30 · PRAGA-POŁUDNIE
    Spotkanie kombatantów z władzami dzielnicy oraz zaproszonymi gośćmi w Parku OPAK
    RÓG UL. PODSKARBIŃSKIEJ I GROCHOWSKIEJ

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 14.00 · BATALION „GOZDAWA”
    Uroczysta zbiórka, złożenie wieńców, kwiatów i zapalenie zniczy na skwerze Batalionu „Gozdawa”
    UL. SANGUSZKI

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 14.00 · WOLA
    Uroczyste złożenie kwiatów, warta honorowa w miejscu pamięci Zgrupowania „Radosław”
    UL. OKOPOWA RÓG UL. MIRECKIEGO

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 15.00
    Spotkanie z panią Wandą Traczyk-Stawską ps. „Pączek” z Oddziału Osłonowego WZW oraz z młodzieżą
    DOM DZIENNEGO WSPARCIA DLA POWSTAŃCÓW
    WARSZAWSKICH, UL. NOWOLIPIE 22

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 15.00 · BATALION „GOZDAWA”
    Uroczyste złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy tablicy Środowiska „Gozdawa” upamiętniającej powstańców broniących barykady „Miodowa”
    RÓG UL. MIODOWEJ I SENATORSKIEJ

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.00 · 3 BATALION PANCERNY „GOLSKI” I 7 PUŁK UŁANÓW LUBELSKICH „JELEŃ”
    Uroczystości na dziedzińcu Politechniki Warszawskiej, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy
    NOWY POMNIK NA TERENIE POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem mjr. Waleriana Łukasińskiego na terenie kościoła NMP
    UL. PRZYRYNEK 2

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem Powstania Warszawskiego
    PL. KRASIŃSKICH

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod tablicami pamięci poległych powstańców w kościele św. Antoniego
    UL. SENATORSKA

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod tablicą pamięci poległych powstańców w kościele św. Jacka
    UL. FRETA

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod tablicą pamięci poległych powstańców na „Ryglu”
    UL. BIELAŃSKA

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod tablicą pamięci walk na murach Reduty Banku Polskiego
    UL. BIELAŃSKA

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod tablicą pamięci walk w miejscu barykady
    RÓG UL. BIELAŃSKIEJ I DANIŁŁOWICZOWSKIEJ

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.30 · BATALION „GOZDAWA”
    Uroczysta zbiórka, złożenie wieńców, kwiatów i zapalenie zniczy przy pomniku kotwicy „Reduta Bank Polski”
    RÓG UL. BIELAŃSKIEJ I DANIŁŁOWICZOWSKIEJ

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 16.30 · BATALION HARCERSKI „WIGRY”
    Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy głazie – pomniku Batalionu „Wigry” na skwerze im. Batalionu „Wigry”
    UL. ANDERSA 5

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 17.15 · 3 BATALION PANCERNY „GOLSKI” I 7 PUŁK UŁANÓW LUBELSKICH „JELEŃ”
    Spotkanie w budynku Wydziału Architektury
    POLITECHNIKA WARSZAWSKA

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 18.00 · TARGÓWEK
    Koncert „Targówek śpiewa Warszawę” – wspólne śpiewanie piosenek powstańczych
    PARK BRÓDNOWSKI

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 18.00 · ZGRUPOWANIE „CHROBRY II”
    Msza święta, Apel Poległych, koncert
    PL. KRASIŃSKICH

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 18.00 · UROCZYSTOŚĆ GŁÓWNA
    Uroczysta polowa msza święta
    PL. KRASIŃSKICH, PRZY POMNIKU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 18.30 · 3 BATALION PANCERNY „GOLSKI” I 7 PUŁK UŁANÓW LUBELSKICH „JELEŃ”
    Msza święta w kościele Najświętszego Zbawiciela
    UL. MARSZAŁKOWSKA 37

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 19.00 · UROCZYSTOŚĆ GŁÓWNA
    Apel Poległych
    PL. KRASIŃSKICH, PRZY POMNIKU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 19.00 · BATALION „ŁUKASIŃSKI”
    Msza święta w Katedrze Polowej Wojska Polskiego i Apel Poległych
    PL. KRASIŃSKICH

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 20.30 · UROCZYSTOŚĆ GŁÓWNA
    Koncert „Tak, tęsknię” – „Warszawa jest smutna bez Ciebie” i inne piosenki
    PL. KRASIŃSKICH, PRZY POMNIKU POWSTANIA
    WARSZAWSKIEGO


    ORGANIZATORZY: M.ST. WARSZAWA I STOŁECZNA ESTRADA

  • 31 LIPCA · ŚRODA · godz. 21.00 · PRAGA-POŁUDNIE
    Pokaz filmu „Miasto ’44”
    PARK NAD BALATONEM


Powrót do wyszukiwarki